2024. ápr. 23.

PE

• rendezvény

Akikre büszkék lehetünk - Légy a szakmád mestere

Iskolánk két szakmában is szerepelt a Kaposváron megrendezett "Légy a szakmád mestere" kiállításon és az azt követő díjkiosztón 2024. április 15-én.

Akikre büszkék lehetünk - Légy a szakmád mestere

A Kaposvári SZC Nagyatádi Szakképző Iskola diákjai és felkészítő oktatóik elismerésben részesültek a szakmájukban elért eredményeikért. A cukrászok közül Somogyi Roxána (3/11.C), a kereskedelmi értékesìtők közül Balogh Nóra Borbála és Orsós Erika (2/10.B) tanulók vehették át az elismerő oklevelet.

Felkészítésükben közreműködtek Pap Erika és a Balla Ildikó oktatók.