2024. márc. 28.

SZA

Költészet napi szavalóverseny

A nagyatádi Bertók László Városi Könyvtár adott helyet a Költészet napi szavalóversenynek, melyen iskolánk tanulói is részt vettek.

Költészet napi szavalóverseny

A március 26-án rendezett városi szavalóversenyen Kuti Georgina és Sabján Helga 10.C osztályos tanulóink Emléklapot vehettek át. Felkészítő oktatójuk Szabó Anita volt.

Ismét megmérette tudását a NASZI Csipet-csapata a Somogyi értékekkel kapcsolatos vetélkedőn

Az „Értékeink megyén innen” Somogy vármegyei vetélkedő döntőjén mutatott sikeres szereplésével a NASZI Csipet-csapata kiérdemelte, hogy meghívást kapjon az Új Lendület Marcali Expo kiállítására. A kiállítás első napján, 2024. május 10-én 15 órai kezdettel a környező iskolák diákjai részére egy vetélkedőt szerveztek a somogyi identitás megismerése és erősítése érdekében.

2024. máj. 14.

Rendkívüli felvételi eljárás 2024

A Kaposvári SZC Nagyatádi Szakképző Iskola rendkívüli felvételi eljárást hirdet azoknak a tanulóknak, akik az általános felvételi eljárás időszakában nem nyertek felvételt egy középfokú intézménybe sem, vagy felvételt nyertek, de bármilyen okból szeretnék korábbi döntésüket megváltoztatni.

2024. máj. 6.

DLK

Meglepetésműsorral ballagtatták el a NASZI végzős diákjait

Péntek délelőtt tartották a nagyatádi szakképző Iskola végzős diákjainak utolsó osztályfőnöki óráit, melyeket követően sorfal mellett átvonultak a sportcsarnokba a ballagási ünnepségre. A hagyományos ceremónia különleges rapműsorszámmal bővült, mely meglepetés volt a diákok számára.

2024. máj. 4.

Atádhír - Herr Dávid