A NASZI kihív Téged!

NasziSuti plakat2021

Készíts egy húsvéti ünnepet tükröző süteményt vagy tortát és küldj fotót róla!

Iskolánk, a NASZI (Nagyatádi Szakképző Iskola) két kategóriában hirdet sütiversenyt!

Az egyik kategória saját tanulóinknak szól, a másik pedig Somogy megye sütni szerető lakosainak, akik „vendégként” indulhatnak a versenyen.

A remekműveket szakértő zsűri fogja véleményezni, és dönt a helyezésekről, akiket jutalmazunk is!

„Iskolánk tanulója” kategóriában a díjazás:

1. helyezett: Gréta tortadekoráció felajánlása, egy 15.000 forintos ajándékcsomag.
  2. helyezett: Orbán Anikó (Cake Oscars 2017-és győztese) Ékes-Édes Stúdió alapítójának a felajánlása. Egy 10.000 forintos kupon a stúdiójában meghirdetett, tetszőlegesen kiválasztható tanfolyamra 2022. év
    végi felhasználhatósággal.
  3. helyezett: 5.000 Ft-os vásárlási utalvány a NASZI felajánlásában.

„Vendég” kategóriában a díjazás:

1. helyezett: Orbán Anikó (Cake Oscars 2017-és győztese) Ékes-Édes Stúdió alapítójának a felajánlása. Egy 15.000 forintos kupon a stúdiójában meghirdetett, tetszőlegesen kiválasztható
    tanfolyamra 2021. év végi felhasználhatósággal.
  2. helyezett: Az ismert cukrász tehetség, Jakabfi Dávid felajánlása. Egy általa írt és dedikált Pattiseir könyv.
  3. helyezett: 5.000 Ft-os vásárlási utalvány a NASZI felajánlásában.

A beküldött fotók iskolánk facebook oldalán 2021. április 16-tól megtekinthetők lesznek, amelyekre közönség szavazatokat várunk! Lájkold, hogy mi is lássuk Neked mi tetszene!

Közönség szavazat külön díja: Orbán Anikó (Cake Oscars 2017-és győztese) Ékes-Édes Stúdió alapítójának a felajánlása. Egy 5.000 forintos kupon a stúdiójában meghirdetett, tetszőlegesen
kiválasztható tanfolyamra 2021. év végi felhasználhatósággal.

A visszaélések elkerülése miatt, két képet kérünk! Az egyik képen az elkészítő tartsa kezében az elkészült süteményt. Ezt csak ellenőrzés miatt kérjük. A facebook szavazásra csak a sütemény képeket tesszük ki!

A fotókat 2021. április 6-tól április 12-ig várjuk névvel, címmel, telefonos elérhetőséggel, és kategória megjelölésével az alábbi email címre: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A közönség szavazatoknál 2021. április 20. 16:00-ig leadott lájkok számát vesszük figyelembe!

Eredményhirdetés: 2021. április 30-án iskolánk facebook oldalán és honlapján.