2023. jún. 5.

DLK

• hír

Akikre büszkék vagyunk - 2023

Június 2-án tartotta meg hagyományos pedagógusnapi közös rendezvényét Nagyatád Város Önkormányzata, a Kaposvári Tankerületi Központ és a Kaposvári Szakképzési Centrum. Idén két oktatónk részesült a rangos elismerésben.

Akikre büszkék vagyunk - 2023

Tálosné Fekete Beáta

Tálosné Fekete Beáta első diplomáját 1987-ben szerezte a Kereskedelmi és Vendéglátóipari Főiskola Kereskedelmi szakán. 1992-ben kezdte pedagógiai pályáját a Kaposvári Szakképzési Centrum Nagyatádi Szakképző Iskolában. Kereskedelmi szakon – 2003-ban közgazdász-tanári diplomát szerzett a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen. Az oktatótestület elismert, a szakmai munkaközösség meghatározó tagja, aki éveken át munkaközösség-vezető és osztályfőnök is volt.

Munkáját a magasszintű szakmai tudás, a tanítás és a diákok szeretete, a tehetséges és hátrányos helyzetű tanulók segítése, valamint az iskoláért és a közösségért való tenni akarás jellemzi. Az Útravaló ösztöndíjprogram koordinátoraként és mentortanárként hosszú évek óta vesz részt a hátrányos helyzetű tanulók felzárkóztatásában, segítésében. Emellett eredményesen készíti fel diákjait különböző szakmai jellegű versenyekre, megmérettetésekre.

Kaposi-Balla Ildikó

Kaposi-Balla Ildikó 2013-ban kezdte pedagógiai pályáját a Kaposvári SZC Nagyatádi Szakképző Iskolában. Közgazdász diplomáját 2014-ben szerezte, majd tanulmányait folytatva okleveles közgazdász-tanárként a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen diplomázott 2017-ben.

Munkáját hivatástudat, a magasszintű szakmai tudás, a gyermekek szeretete, valamint az iskoláért és a közösségért való tenni akarás jellemzi. Az általa felkészített tanulók évről évre szép sikereket érnek el különböző szakmai versenyeken, de mentortanárként évek óta eredményesen vesz részt a hátrányos helyzetű tanulók felzárkóztatásában, segítésében is.

- Atadhir.hu - Kitüntették a nagyatádi pedagógusokat