Kedves Látogató!

Intézményünk jól felszerelt, felújított, csendes, tiszta, hangulatos kisvárosi iskola. Nevelőtestületünk erőssége az emberközeli, tanulóközpontú oktatás és nevelés. Hiszünk a nevelés csodájában és az emberi értékek változatos és kimeríthetetlen tárházában, és tevékenységünket e hittel megerősített szolgáltatásnak tekintjük.

Fontos számunkra a test, a szellem és a lélek harmonikus fejlődése, mert megfelelő képzettség esetén ez biztosíthatja tanulóink egészséges jövőképét, ez befolyásolja a társadalomba való későbbi beilleszkedésüket. A hátrányos helyzetben élő diákjaink esélyegyenlősége és felzárkóztatása szívügyünk.

A tehetség felismerését és kibontakozásának elősegítését alapvető feladatunknak tekintjük. Korunk igényeinek megfelelően kiemelkedő figyelmet fordítunk a folyamatos, élethosszig tartó tanulási igény felkeltésére.