2024. febr. 28.

• sport

Rangos diákolimpiai elismerésben részesült a Kaposvári SZC Nagyatádi Szakképző Iskola

A Magyar Diáksport Szövetség és annak Somogy vármegyei szervezete minden évben több kategóriában díjazza a diáksport területén legaktívabb és legeredményesebb általános iskolákat, középiskolákat, valamint testnevelőket.

A 2022/23-as tanév körzeti és megyei diákolimpiai versenyein való részvétel, illetve az ottani szereplés alapján a NASZI – a megye két szakképzési centrumának egyetlen iskolájaként – bekerült a díjazottak közé és a legaktívabb vármegyei iskola középiskola kategóriájában a III. helyezést érte el.

Az V-VI. korcsoportos futsal-, labdarúgó- és kosárlabda csapatok, valamint az egyéni versenyben induló asztaliteniszezők felkészítőtanára Ludán Gábor volt, aki elhivatottságával, lelkesedésével eredményesen motiválta a versenyzőket.

A testnevelő oktató és a NASZI-s diákolimpikonok munkájához, aktivitásához ezúton is gratulálunk!