2023. okt. 26.

XXXI. Krúdy-nap 2023

Kereskedelemi-, logisztikai szakmai versenyen szerzett nagyszerű minősítést iskolánk csapata.

XXXI. Krúdy-nap 2023

Intézményünk három 10. évfolyamos kereskedelmi értékesítő tanulójával 2023. október 26-án a Siófoki SZC Krúdy Gyula Technikum és Gimnázium által szervezett szakmai versenyen vettünk részt. Az eseményt a fenntarthatóság témája köré építették a szervezők. A versenykiírás szerint az iskola környezetében található kereskedelmi vagy logisztikai vállalatot kellett a diákok szemszögéből bemutatni egy újrahasznosítható anyagokból készült pályamunkán keresztül, ami tükrözi a cég arculatát.

A kereskedelmi és logisztikai vetélkedő két részből állt. Először tanulóink az elkészített prezentációjuk segítségével bemutatták az általuk választott dm üzletláncot, - ahol a csapatunk két tagja tölti a szakmai gyakorlatát - majd a pályamunka elkészítésének folyamatáról számoltak be, képekkel szemléltetve a zsűritagoknak. A verseny második részében pedig egy online szakmai vetélkedőn vettek részt a csapatok.

Az összegyűjtött pontok alapján alakult ki a végső rangsor, melyben a NASZI csapata ARANY fokozatot szerzett.

Diákjaink egy színvonalas szakmai versenyen vettek részt, ahol gyarapíthatták szakmai tapasztalataikat, kreatív ötletekből meríthettek és számos élménnyel gazdagodhattak.

A csapat tagjai: Balogh Nóra Borbála, Orsós Erika, Fekete Zoltán - 2/10.B osztályos tanulók

Felkészítő oktató: Balla Ildikó