2021. okt. 6.

• hír

Dalt írtak a pályaválasztóknak a NASZI tanárai

Dalt írt a pályaválasztóknak a Kaposvári SZC Nagyatádi Szakképző Iskola igazgatóhelyettese, valamint egyik oktatója.

Dalt írtak a pályaválasztóknak a NASZI tanárai

A "Gyere hozzánk!" című dalt a Kaposvári Szakképzési Centrum főigazgatója Weimann Gáborné ötlete alapján szerzőként Perák Veronika a Kaposvári SZC Nagyatádi Szakképző Iskola igazgatóhelyettese valamint Máté Attila, az iskola oktatója írta. Ők készítették a dal stúdióváltozatát és kíséretét is.

A dal kaposvári premierje a 20. Pályaválasztási Kiállítás és Szakmabemutatón volt a Kaposvár Arénában, szeptember 15-én, de felhangzott a nagyatádi iskola vendéglátóipari kabinetének megnyitóünnepségén is.

A dal négy különböző hosszúságú változatban készült el és meghallgathatóak a fenti lejátszási listában. A teljes verzió három és fél perces, de készült egy két perces, egy egy perces és egy fél perces verzió is.

[Kaposvár Most]