2021. okt. 19.

• rendezvény
  • pályaválasztás

Pályaválasztási nyílt nap 2021

2021. október 15-én iskolánk pályaválasztási nyílt napot tartott, melyen a kistérség több mint 200 pályaválasztó diákja és kísérője vett részt.

Pályaválasztási nyílt nap 2021

Az érdeklődők négy ágazat összesen 13 szakmáját ismerhették meg, illetve próbálhatták ki. Az eseményt a Somogyi Kereskedelmi és Iparkamara standja is szinesítette.

A megjelentek tájékoztatást kaptak képzéseinkről, az ösztönddíjrendszerről, valamint az iskola szakmai-, kulturális- és sportprogramjairól is. A látogatók nagy érdeklődéssel fogadták a szeptemberben átadott vendéglátóipari kabinet adta lehetőségeket, ahol a gyakorlaton lévő tanulók vendégül látták a nyolcadikasokat.

Az esemény sikerét látva, reméljük minél több pályaválasztó tanul tovább majd a Kaposvári SZC Nagyatádi Szakképző Iskolában!