SZC logo

Kaposvári Szakképzési Centrum

OM kód: 203027/030 | 7500 Nagyatád, Baross G. u. 6.

Intézmény logo

Kaposvári SZC Nagyatádi Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

2024. jún. 14.

MA

• hír

Év innovatív tanára 2024

Csütörtökön adták át az Év tanára, Év diákja díjakat a KSZC Eötvös Loránd Technikumában tartott ünnepségen.

Év innovatív tanára 2024

A Kaposvári Szakképzési Centrum 38 tanulója és húsz oktatója vehette át június 13-án az „Év Tanára” és "Év Diákja” díjakat. A Centrum minden tanévben, egy kiemelt területen is díjazza az oktatóit, idén a leginnovatívabb oktatók munkáját külön megköszönték.

Az Év innovatív tanára-díjat vehetett át mások mellett Balla Ildikó, a Kaposvári SZC Nagyatádi Szakképző Iskola oktatója, a kiemelkedően sikeres szakmai projekt tervezése és megvalósítása elismeréséül. A tanárnő rendszeresen készíti fel tanulóit a sikeres szakmai vizsgák mellett a hasonlóan eredményes szakmai versenyekre is. Ilyen volt idén a kereskedelmi értékesítő tanulók "Légy a szakmád mestere" elismerése, valamint az oktató végzős vendéglátós osztályának sikeres szereplése a "Értékeink megyén innen" vetélkedősorozaton is. A tanárnő rendszeresen szervezi az iskola Pénz7 témahét programjait, de tanulói szép eredményt értek el a tanév során a "Vásárolj okosan" vetélkedőn és a Krúdy-napon is.

További sikereket kívánva gratulálunk a tanárnőnek!